1

Araç İçi Kamera, araç kamerası, yasal zorunluluktan çok kendi araç yada araçlarınız için zorunlu bir hale geldi. Araç kamerası ile aracınızı, kendinizi, ürünlerinizi koruma altına alın.Araç içi kamera sistemleri ile yolculuklarınızı hd kalitesinde kaydetebilir, gps sistemi ile aracınızın hangi gün ve saatte nerde olduğunu anlık kayıtlardan takipini yapabilirsiniz. Araç kameraları ile aracınıza, size, mal ve mülkünüze yapılacak sabotaj, saldırı, kaza vb.. tüm etkenleri kayıt altına alarak yaşanan olayları ispat etme şansına sahip olursunuz. Çift kameralı araç kamerası ile hem araç içini hemde araç önünü kayıt altında tutabilirsiniz.
Araç yada arçlarınızı kimler kullanmış, hangi yoldan gitmiş, zamanını, yol güzergahını vb. tüm oluşan kayıtları gps sistemi ile bilgisayarınızda hem kayıt videolarını hem de harita üzerinden koordinatlarını görebilirsiniz. Ayrıca çift kameralı araç kamera sistemleri ile hem araç içersini hem de araç dışını 1080P kalitesinde kayıt altına alabilirsiniz. Araç kameraları işlerinizi çok kolaylaştıracak olup; araç / araçlarınızı kullanan personelin yol güzergahını, hareketlerini, gittiği yerleri, zamanını kontrol altında tutabilirsiniz.

2

Gps+ Hd + G Sensör Çift Kameralı Araç İçi Kamera

Sitemiz Araç Kamerası (www.remsabilgisayar.com‘da orjinal kaliteli, faturalı, servisi olan araç kameraları ve ekipmanları satışı yapmaktadır. Kesinlikle faturasız, kalitesiz araç kamera ve ekipmanları satılmamaktadır. Satın aldığınız araç kamerasının mutlaka faturalı olmasına dikkat ediniz. Olası arız durumlarında servis sorunu ile karşı karşıya kalmış olursunuz.

Araç filolarında, okul ve işyeri servislerinde, otobüs, minübüslerde çift kameralı hd araç içi kamera ile hem dışarsını, hemde içersini kayot altında tutabilirsiniz. Gps araç içi kamera ile tüm detaları harita üzerinden takip edebilirsiniz.

G Sensörlü araç içi kamera ile olası kazalarda yukarıdanmı? aşağıdanmı? geliyor kim haklı, kim haksız gibi çelişkilere son veriyor. G sensörü ile gittiğiniz kaydettiğiniz her yeri özel yazılımı sayesinde hafızasına kaydeder. Siz sonra bu kaydettiğinizi haritadan takip edebilirsiniz. Kara kutu , istenmeyen bir kaza durumunda kaza yerini bütün koordinatlarıyla hatta yükselti eğim bilgilerine kadar kaydeder. G Sensörü ( yer çekimi sensörü ) ile yol geçişi kimin hakkıydı? Aşağıdan geliyordum, yukarıdan iniyordun soruları son bulacak..