BT Satın Alma Hizmetleri


BT Satın Alma Hizmetleri ile karlılığınızı en üst düzeye çıkarıp, şirket büyüme hızınızı ve buna bağlı olarak da vizyonlarınızı gerçekleştirmek stratejik adımlar atabilirsiniz.
Sıradan bir BT şirketinden farklı olarak Remsa Bilişim, Bilgi Teknolojilerine dayalı donanın ve yazılımları tedarikçiler ile ve distribütör firmalarla olan özel anlaşmaları sayesinde satınalma süreçlerini hızlı ve uygun maliyetli olarak şirketiniz adına yapabilir.
Bu hizmetimiz ile tüm sunucu, masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, modem, yönlendirici, ip telefon, anahtar, kablo gibi bilgi teknolojilerine dayalı ürünleri ve yazılım sistemlerini en yüksek iş etiği ve uygun koşullar ile şirketiniz tedarik edebilir.
Satınalma süreçleri; ürün araştırma, ürün tespiti ve uygunluğu, ürün konumlandırması, ürün kurulumu ve entegrasyonu, ürün desteği gibi süreçleri kapsamamaktadır. Bu kapsamda ürün satınalma bedeline sadece ürün satınalma hizmet bedeli eklenip ürünler tedarik zincirine girer. Özellikle ilk satın alma bütçeleri ve yatırım bütçelerinin düşmesinde ciddi kaynak tasarrufu yapar. Bu hizmetimiz ayrıca KOBİ ler için satınalma departmanına gerek duymaksızın tedarik zincirinin tamamlanmasında etkin rol oynar.