Ağ yapınızın sisteminize destek veren firma tarafından kurulmuş olması, oluşabilecek sorunlarda altyapı sorunlarının çözümünü ve tespitini hızlandırdığı gibi sistem destek verimliliğinizi de arttıracaktır. Bu güne kadar anlaşmalı bir çok firmamızın network altyapılarını kurduk ve yeniden yapılandırdık. Ücretsiz expertiz hizmetimizle, sizin de network altyapınızı incelememizi, hesaplı, güvenli, yüksek verimli altyapı çözümlerini sunmamızı dilerseniz, lütfen bizimle iletişime geçin Sağlıklı bir sistemin en önemli yapıtaşlarından birisi de, kusursuz çalışabilen bir ağ altyapısıdır. Sağlıklı altyapı üzerine oturtulmuş ağlar, hem yüksek performans hem de güvenlik için en önemli noktalardan biridir. Remsa Bilgisayar olarak, yeni kurulumlarda ve varolan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini üretiyor ve gerçekleştiriyoruz. Bakım Anlaşması dahilindeki firmalara bu hizmetimizi sürekli hale getiriyoruz. Altyapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.


İŞİMİZİN GEREKLİLİKLERİ…
Fiber Optik Sonlandırma İhtiyaç duyulan tüm alanlarda yapısal kablolama sistemleri yapmakta olan firmamız günümüz teknolojilerine %100 uyum sağlayan geniş ürün ve çözüm şekilleri ile hizmete devam etmektedir. Işık hızının günümüzde hızla yayılması ve kullanılmasın da baş rolü üstlenen “fiber optik sistemler ve fiber optik teknoloji” firmamızın sunmuş olduğu başlıca hizmetler arasında ilk sırayı almaktadır. Yapımı düşünülen bir projede uçtan uca gerekli olan tüm fiber optik ürün ve hizmeti profesyonel personellerimiz sizlere ulaştırıyor. 9/125 – 50/125 – 62,5/125 mikron ( micron ) çapındaki cam kablolarla ışığı taşımaya fiber optik teknoloji diyoruz. Pasif ve aktif ürünlerle bir bütün olan altyapı işlemlerine yapısal kablolama, gerek güvenlik kamerası altyapısı gerekse de diğer iletişim altyapılarında fiber optik kullanılıyorsa buna da fiber optik altyapılı proje denilebilir. Fiber optik; rüzgar gülü altyapılarında kullanıldığı gibi askeri projelerde, kamu projelerinde, özel kurumlarda, devlet yerleşkelerinde de kullanılmaktadır.

FİBER OPTİK SONLANDIRMA FİYATLARI
Birim Fiyatlarımız Fiber Optik Sonlandırma Hizmet Bedeli Olarak aşağıda belirtilmektedir. Belirtilen fiyatlara kullanılacak ürünler dâhil değildir. Kullanılan ürünlerin fiyatları, hizmet bedeline eklenerek faturalandırılmaktadır.

1-12 arası fiber optik sonlandırma hizmeti (150$)

1-24 arası fiber optik sonlandırma hizmeti (200$)

1-48 arası fiber optik sonlandırma hizmeti (250$)

Günlük kiralık füzyon makinesi (1 adam dâhil) (250$)

KDV Hariç Fiyatlardır.

48 üzeri fiber optik sonlandırma hizmeti özel fiyat uygulanmaktadır.

Belirtilen fiyatlar Sakarya il sınırları içerisinde geçerlidir. Remsa Bilişim Sistemleri olarak Sakarya dışında tüm Ülke çapına hizmet vermekteyiz. Sakarya dışında yapılacak hizmet bedellerine yol ve konaklama masrafları ayrıca eklenmektedir.


FİBER OPTİK ALTYAPI HİZMETLERİMİZ
FİBER OPTİK
FİBER OPTİK KABLO TEMİNİ
FİBER OPTİK KABLO ÇEKİMİ, MONTAJI
FİBER OPTİK KABLO SONLANDIRILMASI
FİBER OPTİK KABLO TEST, ARIZA TESPİTİ ve RAPORLANDIRMA
FİBER OPTİK KABLO ÜRÜN TEMİN ve SATIŞI
FİBER OPTİK SİSTEMLER, CİHAZLAR, AKTİF ÜRÜNLER
FİBER OPTİK ALTYAPI PROJELERİ
UTP KABLO
UTP KABLO TEMİNİ
UTP KABLO ÇEKİMİ, MONTAJI
UTP KABLO SONLANDIRILMASI
UTP KABLO TEST, ARIZA TESPİTİ
UTP ÜRÜN TEMİN ve SATIŞI
YAPISAL KABLOLAMA ALTYAPI PROJELERİ
GÜVENLİK KAMERASI, CCTV SİSTEMLER ve ÇÖZÜMLERİ
ELEKTRİK PROJELERİ, KABLOLAMASI, ÜRÜN TEMİNİ
OTOMASYON PROJELERİ, SİSTEMLERİ ve ÇÖZÜMLERİ