REMSA BİLİSİM  Bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, dış kaynak, teknik ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır. Hizmetlerimiz ile sizlere daha etkili, daha kurumsal ve de çözüm odaklı hizmet sunmak için kurulmuştur. Sizlere özel sunduğu çözümler ile hizmetlerine devam etmektedir.

Uzman ekibimizle neredeyse 7 / 24 hizmet eden REMSA BİLİSİM Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle doğru orantılı olarak büyümesine devam etmektedir.

REMSA BİLİSİM Geniş ürün ve hizmetler seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun ve hesaplı çözümleri siz müşterilerimize sunmakla beraber karşılaşabileceğiniz her türlü problem ile ilgili satış ve hizmet sonrası desteği her zaman ön planda tutma anlayışı içinde olan yenilikçi,  yatırımcı ve girişimci bir firma misyonu taşımaktadır. Müşteri ile var olunabileceği gerçeği Remsa bilişimin müşterilerine yaklaşım şeklini belirler. Dolayısıyla verilen hizmet veya yapılan satış klasik iş ilişkisinin ötesine geçer. Çalışılan firma ile diyalog canlı tutularak ihtiyaçlar belirlenir ve firmanın imkanları göz önüne alınarak esnek çözümler üretir.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle ürün ve servis hizmetlerinde farklılaşmayı kendimize amaç edindik, hizmet verdiğimiz kuruluşların bir alt departmanı gibi çalışmayı ilke haline getirdik. Gerek dünyada gerekse Türkiye’ de bilişim sektörü, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken “Memnuniyet odağımız” diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için “Çözümler üretmeyi” önceliklerimiz arasına koyduk. Bu nedenle, ürün ve altyapı hizmetlerinin ardından sınırsız bir teknik desteği sağlayabilmek için “Tamamı sertifikalı teknik servis çalışanlarımızı” sürekli bir eğitime tabi tutarak“Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” ilkesiyle mevcut müşterilerimizdeki memnuniyetimizi her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmaktayız. Belirtiğimiz gibi amacımız, bildik kalıpların da ötesine geçerek sektörümüze ilişkin dünyadaki tüm yenilikleri günü gününe takip etmek ve bu bilgimizi “Müşterilerimizle” paylaşmaktır.

REMSA BİLİSİM Teknolojik yenilikleri ve performans değerlerini gözeten, müşterilerine her zaman en yeni ve en verimli teknolojileri sunmaktadır. Artan iş kapasitesi ile son yıllarda Remsa Bilisim uzun yıllardır edindiği tecrübe ve teknolojik birikimleri genişleterek, en büyük gücünü şirketin temelleri üzerine kurduğu çalışanlarının değerlerinden alan Remsa Bilisim, çalışanlarından çözüm ortaklarına ve müşterilerine kadar tüm paydaşlarıyla katma değerli bir iş yapım tarzına sahiptir. Bu bilinçle sektörümüzde her zaman yenilikçi olmanın verdiği avantajı da kullanıp liderliğin yanı sıra kalitenin de öncüsü olmayı hedefliyoruz. Yenilikçi ve lider olmanın iki ana faktörü, müşterilerimizin talep ve beklentileri ile teknolojideki gelişmelere karşı göstermiş olduğumuz kurumsal reaksiyonumuz olmuştur.
Vizyonumuz;

Bilişim ve iletişim teknolojileri alanında, çözüm ve hizmetlerimizi, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek değerler katacak şekilde yaygınlaştırarak, sürekli, güvenilir ve lider bir şirket olmak.

Misyonumuz;
-Bilişim ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikleri izlemek ve uygulamak.
-Müşterilerimizin; yükselen rekabet ortamında ihtiyaçlarını belirlemek, doğru çözüm ve hizmetleri sunmak, kendi işlerine odaklanmalarını sağlayarak verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmak.
-Çözüm ve hizmetlerimizi; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte, tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
-Tüm iş süreçlerimizde yüksek standartlarda hizmet üreterek; çalışan, hissedar ve müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek.-Kurumsal ve sosyal sorumluluk alanlarından, etik ticaret anlayışı ile bütün ilgili yasa ve düzenlemelere kadar tüm detaylara uygun hareket etmektir.